Odlični sokoli na Otvorenom prvenstvu Belgije

Odličan rezultat ostvarili su naši seniori proteklog vikenda, 05. i 06. travnja 2014. na 35. po redu ''Otvorenom prvenstvo Belgije'', koje je po prvi puta održano u belgijskom gradu Lommelu. S jednog od tradicionalno najjačih turnira u Europi vratili su se s tri odličja.

Jelena Ivančić je u kategoriji do 53 kg ostvarila četiri pobjede i osvojila zlatnu medalju. Nakon osvajanja naslova državne prvakinje, svojim suverenim nastupom još jednom je pokazala da je trenutno jedna od naših najspremnijih taekwondo sportašica.

Juraj Stinčić je u kategoriji do 80 kg osvojio srebrnu medalju i time potvrdio nastavak odlične forme s državnog prvenstva, dok je Jelena Jureta u kategoriji do 67 kg osvojila broncu.

Vodstvo kluba čestita našim sportašima na izvrsnim rezultatima!